ברוכים הבאים לקולנוע של משה !

יש לכם את חדר הקולנוע המצויד ביותר בשכונה: רמקולים אימתניים, רסיבר כבד, מקרן משוכלל, כורסאות, שטיח מקיר לקיר ואפילו כרזות ...


כיום, בכל בית קולנוע מכובד, זמן קצר לפני הסרט עולה הודעה המברכת את הצופים "ברוכים הבאים, בקולנוע זה הושקעו מאמצים רבים…", מיד לאחריה מוקרן קדימון מרשים (Dolby Digital או DTS) המדגים את יכולות מערכת השמע והמהדרין אף מוסיפים THX Certified.rn

אז מדוע שאצלכם, בבית הקולנוע הפרטי והמושקע שלכם לא תעלה הודעה אישית, שלכם, המברכת את אורחיכם ומהממת אותם בשלל אפקטים קוליים ?

rn"ברוכים הבאים לבית הקולנוע של משה, שיכון ותיקים בגבעתיים, אנו מקוים כי תהנו מהסרט !"

rnחברה בשם Bitstream Animation (מתמחה באנימציה ממוחשבת) מציעה שירות חדש ומקורי במחיר שווה לכל נפש (60$).
rnעל מנת ליצור את הדיסק, יש להכנס לאתר www.customintros.com , לבחור פתיחה מתוך המבחר הקיים, לשלוח אליהם טקסט שתרצו שיופיע בפתיחה ותוך מס' שבועות תקבלו את הדיסק לביתכם (לא ידוע אם הם תומכים בעברית בשלב זה).


הדמות שמופיעה בקדימון היא רובוט בשם CERT, ראשו מעוצב כדוגמאת מקרן CRT עם עין אדומה, ירוקה וכחולה.
rnהקדימון עורך כ-2 דקות, על הדיסק ישנן גירסאות באיכויות וידאו שונות: 480P, 720P, 1080i ופס הקול מגיע בגירסאות DD, DTS , ניתן אפילו להזמין גירסאות DD 5.1 EX או DTS 6.1. מי שמתעקש על גירסאות Blu-Ray או HD DVD בפורמט 7.1, יאלץ להמתין מס' חודשים.
rnדרך אגב, למי שמסתפק בהודעה הסטנדרטית ("ברוכים הבאים לקולנוע שלנו") ולא ירצה טקסט אישי משלו, מחיר הדיסק זול אף יותר: 40$ בלבד.
rnאז כעת, נותר רק להכניס את הדיסק למכשיר, ללחוץ PLAY ולהרשים את האורחים.

אבל… בעיה תפעולית קטנה… אם אנחנו רוצים שהקדימון יוקרן ואחריו יעלה הסרט, ללא הפסקה (כמו בבית הקולנוע) נצטרך לחבר שני מכשירי DVD במקביל: בראשון, יוקרן הקדימון ובשני, ממתין הסרט ב-Pause. אחרת, נצטרך להקרין, להויצא הדיסק, להכניס את דיסק הסרט ולהמתין עד להתחלתו.. פחות מרשים.
rnמי שמקרין דרך Streamer או מחשב ימנע כמובן מבעיה זו (ניתן לנגן את קובץ הקדימון והיישר אחריו את הסרט).

rnהדוגמאות באתר החברה מרשימות ולבטח ירשימו את האורחים, בעוד צליל עז בוקע מכל (קול…) רמקול אפשרי בחדר.
rnאז, האם מדובר בתוספת הכרחית ?
rnלדעתי, מי שהשקיע בחדר הקולנוע ורוצה לתת את הטאצ' הסופי, כזה שישלים את החויה לו ולאורחיו, חייב את זה לעצמו …המארח שלכם: CERT


rnמקור: hometheaterhifi.com


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
31.08.2006
  
המאמר נכתב ע"י LiorC

1