מפגש מועדון מס' 6 – מפגש אופניים + "על האש":!:

מפגש נוסף יוצא לדרך, והפעם - מפגש רכיבה על אופניים ולאחר מכן "על-האש" !


rnהמפגש יתקיים בשבת הקרובה בתאריך 13/05/06 בשעה 09:00 בבוקר על גדות נהר הירקון (נקודת המפגש המדוייקת תצויין בקרוב).
rnבתוכנית: הגעה עד השעה 09:00 לנקודת המפגש, התארגנות והתחלת החלק הראשון במפגש שבו נצא לרכיבה בת שעה וחצי לערך לאורך נחל הירקון לכיוון רמת-גן, לאחר מכן חוזרים לאיזור נקודת המפגש ושם מגיע החלק השני של המפגש שבו נתרווח וננוח בחיק הטבע ובנוסף נעשה על האש, שעת סיום משוערת: 13:00-14:00.

rn* כל החברים שמעוניינים להגיע למפגש עליהם להירשם עד סוף השבוע בטופס ההרשמה.
rn* חברים שמעוניינים להגיע ולרכב ואין ברשותם אופניים יכולים גם להירשם.
rn* מסלול הרכיבה הוא ברמה של מתחילים ומתאים לכל מי שמעוניין להצטרף.
rn* חברים באתר שאינם חברי מועדון יוכלו להירשם למועדון במפגש הנוכחי.

rnהמיקום המדוייק:
rnעליכם להגיע לרחוב אושיסקין 88 בתל-אביב (נמצא ממש על גדות הירקון צמוד לבית ספר אושיסקין). ניתן להחנות את הרכבים על הכביש ברחוב ולעבור את הכביש עם האופניים לצד של נחל הירקון (ממש מטרים ספורים ממול לבניין אושיסקין מס' 88 ). שם נעשה על האש (בניצוחו של נמר) ומשם גם נצא לרכיבה על האופניים.

rnניתן להגיע עם המשפחות, המקום מוצל , יש דשא , ספסלים , ממש צמוד למקום שנתמקם בו יש אפשרות גם להשכיר סירות (לחצי שעה או שעה ולשוט לאורך נחל הירקון) , לאחר רכיבת האופניים נפגש כולנו ונעשה יחדיו על האש (יהיה גם שש-בש למי שאוהב ).
rnלמי שעוד לא נרשם – ההרשמה למפגש היא עד יום שישי…

rnהסבר הגעה למקום: כמובן לחברים שמחזיקים ברשותם מכשירי ניווט לוויני למיניהם כל שעליכם לעשות הוא להקיש ביעד= רח' אושיסקין 88 בת"א ולהתחיל לנסוע…
rnלמגיעים מאיילון דרום: לצאת במחלף של שד' רוקח להיצמד לנתיב השמאלי וברמזור הראשון לקחת שמאלה, להמשיך ישר (לעבור רמזור אחד) ברמזור השני לקחת שמאלה (מתחת לגשר) לעלות על גשר הירקון ולקחת ימינה בפנייה הראשונה לרח' בני דן, לקחת בכיכר שמאלה להמשיך ישר כל הזמן גם בכיכר השנייה עד שמגיעים לרח' אושיסקין 88 (אושיסקין מתחבר ישירות עם בני דן).
rnלמגיעים מאיילון צפון: לצאת בדרך נמיר להמשיך ישר לפנות ימינה בשדר' רוקח להמשיך ישר ולפנות שמאלה לרח' אבן גבירול (להיצמד לנתיב הימני ולהיכנס בפנייה הקטנה) להמשיך ישר לעלות על הגשר הקטן מברזל ממנו מתמזגים ישירות לרח' אושיסקין.
rnלפניכם מפה:

rnפרטים נוספים תוכלו למצוא בשירשור הזה.


7:00
  /  
08.05.2006
  
עודכנו פירטי ההגעה והמיקום המדוייק !

1