מפגש הפורום-קר בחוץ,חם בלב-איזה ערב מהנה!!

מפגש נוסף, הרביעי במספר, בחסות לגאסי-אודיו, נערך ב - 14.1.06. rnil62 מסכם את המפגש, אין הרבה מה להוסיף...


il62 כותב:

ובכן נפגשנו בחנות של לגאסי בקריות-הגיעו בערך 50 איש,כל הכינויים לבשו דמויות של אנשים וכולם התחברו מיידית לכולם-כאילו היינו משפחה גדולה שנפגשה לאחר זמן רב.
rnשרגי המארח סידר את החנות בהתאם והיתה תצוגת פלאזמות מרשימה מחברות שונות.מרטין כהרגלו דאג שהכל יהיה בסדר וזאב שהיה כוכב הערב עסק בחיבור כל המכשירים ובדיקתם.לאחר כשעה של הכרת האנשים -שיחות קצרות(תופעת לוואי של מחלת האודיופיליה=התחברות מידית לחולים נוספים)ומבחן קצר למכשיר של חברת פינאקל שהוא למעשה סטרימר המתחבר לרשת קורא ומציג תכני היי דפינישן באיכות מדהימה-נפתח הערב:
rnמרטין בנאום קצר מפנה את הזירה לזאב שהכין מצגת +הרצאה קצרה ומעניינת מאוד על כל מה שקשור בתכני היי דפינישן, ציוד, מקורות ,תקנים וכו' הקשורים לנושא .
rnבזמן שכולם מרותקים להרצאה של זאב ארגנו לנו שרגי אישתו ועוזרו הנאמן ערן שולחן שכלל כיבוד ברזולוציה גבוהה ורוחב לב שכלל פיצות חמות ,סלטים ,שתיה ועוד.
rnאחרי האוכל -כניסה לאגף הסגור השמור למכורים קשים-ומה באגף מקרן פאנסוניק 900
rnHTPC של זאב שכלל הדגמות מוכנות שדאג לשמור ומערכת שכללה רמקולים של פארדיים די וי די של דנון 3910 ואת הרסיבר עטור השבחים דנון 3806
rnאיזו הדגמה של אפסקיילינג להיי דפינישן כהכנה לדבר האמיתי הדגמות היי דפינישן של הפאנסוניק בתצוגה מרשימה שהשאירה אותנו פעורי פה
rnI-ROBOT+האלמנט החמישי+גיי לנו עם זמרת שראו לה את הנצנצים ליד העיניים+סופרבול אמריקאי ברזולוציה כזו שיכולנו לראות אם יש נמלים על הדשא.
rnזחלנו החוצה ללא רצון לצאת מהאגף הסגור-זה הדבר האמיתי!!!
rnהיה כיף אמיתי !!!
rnתודה למרטין חיים ועופר פרח עבורך על שהרימו את הערב והביאו לכך שהמטרות שהציבו לערב הושגו בגדול-ובמיוחד למרטין שרץ ודאג ודיבר עם כל אחד
rnתודה לזאב פרח עבורך שהוא ה"מאסטרו"על ההרצאה ועל הכנת החומר ועל הידע הרב שחלק איתנו.
rnאכן אינצקלופדיה מהלכת.
rnתודה לשרגי לאישתו ולערן פרח עבורך אשר עבדו מתחילת השבוע על האירוע ודאגו שיהיה הכי מוצלח ועם כל ה אוהב שניתן-אכן לגאסי אאודיו כבר מזמן לא חנות רגילה אלא מקום מפגש או מוסד טיפולי מתקדם מבולבל לכל האודיופילים בצפון.
rnהיה כיף-מחכים לארוע הבא-הפורום הזה כבר מזמן הפך למשהו שהוא הרבה יותר מסתם פורום אלא משפחה וירטואלית-אמיתית שאוהבת ונהנית מאותם דברים.
rnתודה לחיים!
rnישראל

את אלבום התמונות הרשמי תוכלו למצוא כאן ובשירשור של yosihary תוכלו למצוא תמונות נוספות.


rnzeev מלמד אותנו מה זה HD.


rnהחברה' מתערבבים…


rnציוד ההדגמה…


rnכוכב הערב….

הכיבוד….

rnאת הפרזנטציה על HD READY ניתן להוריד מאזור ההורדות, או ישירות מכאן.

rnתודה ענקית לשרגי, אשתו המקסימה וערן, אשר תרמו ועמלו רבות להצלחת האירוע ואירחו אותנו ברוחב לב.

rnניפגש במפגש מועדון 5….

7:00
  /  
14.01.2006
  
נכתב ע"י מרטין סבג

1