חושבים על iPod NANO? חשבו שנית

דיווחים ראשונים לגבי ה-iPod NANO בארה"ב.ה-iPod NANO, אחד הלהיטים שמבטיחים לנו חורף חם במיוחד, יצא רק לא מזמן בארה"ב וכבר מתחילות התלונות.


rnהמכשיר, אשר עוביו בערך כמו שלושה מטבעות שקל הצמודים זה לזה, נוח במיוחד להחזקה בכיס. המסך שלו יפה במיוחד ומסוגל להחזיק 1000 שירים (עד 4G) עם יכולת בטריה של עד 14 שעות ניגון בין טעינות.

rnאם כך, מה התלונה של הלקוחות?

rnובכן, דיווחים ראשונים מארה"ב מסמנים שהפלאסטיק הדק אשר מגן על מסך המכשיר, נוטה להישרט באופן קיצוני. באתרים שונים יש מאות (!!) דיווחים על שריטות על גבי המסך – דבר שפוגע באופן משמעותי ביכולת להציג תמונות ע"ג המסך.


rnהדבר מעורר תמיהה מסויימת, שהרי המכשיר מיועד להיות מוחזק בכיס המכנסיים הקדמי, ביחד עם מפתחות ומטבעות קטנים אשר בקלות יכולים לחרוץ את גורלו.


חיבור האזניות (בתחתית המכשיר) מעוצב כך שהוא מותאם בדיוק להחזקה בכיס מסוג זה, והדבר מעורר חשש שהשיקול בבחירת ציפוי המסך היה כלכלי או פשוט תוצר של חוסר מחשבה.

rnעל אפל לפעול בדחיפות בכדי לשמר את השם הטוב של ה-iPod אשר הפך בתקופה האחרונה לסמל "אמריקאנה" אמיתי אשר קידם משמעותית את מיצובה (ורווחיה) של APPLE.

rnכמובן שפגיעה מסוג זה עלולה להיות טעם לפגם במיוחד אם וכאשר APPLE תשחרר את ה-iPod Video (ניחוש שלי, כמובן, פשוט על ידי ראיה של מה המתחרים של APPLE עושים).

rnעדכון: עושה רושם שמספר אנשים שהתיישבו כאשר ה-iPod NANO בכיסם הצדדי (לא האחורי) הצליחו לשבור לחלוטין את המסך. עושה רושם שעוביו של המכשיר גרר פשרות בחוזק האריזה. "תביעה יצוגית" אומר לכם משהו?


rnאגב, למי שבכל זאת מעוניין, כאן ניתן למצוא תיקים ומחזיקים עבור ה-iPod NANO. אישית, מצא חן בעיני במיוחד ה- iPod Thong (חוטיני אייפוד).


7:00
  /  
26.09.2005
  
מאמר זה נכתב ע"י עפר לאור

1