ט.ר. מציגים… (חלק ראשון)

ביקרתי ביום עיון של ט.ר המתאר את טווח המוצרים שלהם: פיוניר, קליפש וטאנוי.rn


המפגש היה יום עיון במלון הילטון ת"א בו נכחו נציגים של חברות וחנויות רבות. יום העיון כלל פירוט של המוצרים החדשים של קליפש וטאנוי (מותג חדש שט.ר. החלו לאחרונה לשווק לאחר ניתוקו מניופאן).

rnמוצרי קליפש היו נוכחים בכל מקום, כאשר מגוון המוצרים היה גדול מאוד, וכמובן שהאולם לא היה יכול להכיל את כל מגוון המוצרים (היו גם טווחים שלו הוצגו, כולל הקו של הרמקולים למחשבים ומוצרים נוספים כגון מערכת רמקולים + הגברה המיועדים לשימוש עם iPOD, למשל).

rnמכיוון שקליפש רכשו את JAMO, וחברות נוספות (ארגון וזון), טווח המוצרים תחת המותגים של קליפש צפוי לגדול מאוד. המוצרים הם אמריקאים בחזות ובסאונד – כאשר, לפי ט.ר., אחוזי מכירות הרמקולים של המותג בארה"ב ורמקולים FLOOR STANDING בפרט הם מרקיעי שחקים (דובר על שליש מהרמקולים FLOOR STANDING בארה"ב!).

rnהרי תמונות מקוי המוצר השונים:

rnמהמוצרי IN-WALL שלהם:

rnומאחור….

rnמוצרים נוספים שלהם:

rnסטליטים:

rnALL WEATHER (עמידים בגשם ובתנאי מזג אויר בחוץ):

rnקו המוצרים של פיוניר היה מרשים למדי, ובפרט המסך פלאזמה 61" שלהם אשר ניגנה מקור HDTV (שרץ ב-1080i). קשה לשפוט את איכות התמונה אך ורק לפי מקור זה, אולם התמונה היתה יפה למדי, אם כי השחורים (יחס הקונטרסט) עשה רושם נמוך מזה של ה-65" של פנסוניק אשר סקרתי לפני זמן מה.

 
rnבצידי הפלאזמה היו הרמקולים האלקטרוסטטים יפיפיים של פיוניר, שנשמעו לא רע (המקור, נגן SACD חמוד של פיוניר שהתצוגה שלו ניתקת וניתנת לחיבור על גבי הפלאזמה), אם כי קשה היה לדעת מכיוון שהסאב היה מכוון חזק ביותר (תבינו לבד מדוע).

rnהמקליט 520 של פיוניר דורש צילום וציון מיוחד עקב מחירו הזול כיום בשוק:

rnקו הרסיברים החדש של פיוניר:


rnלרסיבר הזה יש כבר כמה פונקציות ממש מעניינות כולל אקוולייזר פר-ערוץ אוטומטי (מה שאנחנו מכירים כ-ROOM CORRECTION ושפיוניר מכנה "MCACC") וכן אפשרות לברור בין 2 אזורים, הגברת 7.1 או תמיכה טבעית ב-BIAMPING ללא צורך במגבר כוח נוסף!

rnקו מוצרי הנגנים:
 

rnרסיברים ברמת ביניים (לחצו על התמונה בכדי לראות את מלוא הפרטים):

rnנגן מהדור החדש המיועד לקהל הרחב:
 

rnנגן HIGH END בעל תמיכה ב-SACD וב-DVDA (תמיכה ב-PAL/NTSC PROGRESSIVE SCAN). תמיכה ב-ILINK עבור SACD, שזה נושא חדש. הרעיון הוא לגרום ל-FIREWIRE (או ILINK כפי שחלק מהחברות קוראות לו) לטכנולוגית החיבור הדיגיטלית עבור עבור SACD. ברור שזו טכנולוגיה טובה בהרבה מ-DENON LINK ופתרונות שכאלה.

rnדומה, אך לא זהה – מצא את ההבדלים (רמז – iLink).

rnההמשך מחר…rn
rnמאמר זה נכתב על ידי עפר לאור


7:00
  /  
29.07.2005
  
עפר לאור

1