בדיקה ראשונית של יס מקס

חיים, אחד הראשונים שרכש את היס מקס באופן רשמי מניופאן, מביא את ההתרשמויות הראשונות שלו מהמכשיר הנכסף.


מבחינת המידות החיצוניות, המכשיר אינו שונה מהותית מה-PACE 1000. המכשיר מעט יותר ארוך ממנו ופחות עבה. הפנל הקדמי יפה בהרבה מהממירים האחרים של יס, וכולל שעון מדוייק ומכסה שקוף אשר מגן על הכפתורים הקדמיים.

rnהחלק האחורי, המכשיר שונה מהותית מהממירים האחרים של יס. המכשיר כולל חיבור דיגיטלי (SPDIF) לסאונד, אשר דרכו הוא יכול להעביר את הקול למגבר, לפיענוח דולבי דיגיטל (2 ערוצים או 5.1 ערוצים). כמו כן, המכשיר כולל חיבורי RCA רגילים לקול ולתמונה, חיבורי 21 פינים (SCART) וחיבור SVHS לטלויזיה. כמו כן, חיבור USB עתידי, חיבור לקו הטלפון וכן חיבור RF לכניסה מהקיר.

rnהתמונה של המכשיר נקייה יותר וחלקה יותר מאשר ה-PACE 1000 (הממיר המוביל של יס, מבחינת תמונה, לפחות עד כה). מבחינת הצליל, איכות השמע טוב יותר ומפיק צליל עשיר יותר ונקי יותר. החיבור הדיגיטלי מעולה ומדמה איכות של DVD, ובכך מהווה שיפור משמעותי מעל הממירים הקודמים של יס.

rnבניגוד לדיווחים מוקדמים, אין לגירסא שקיבלתי בעיות תפעול מיוחדות. יש לציין שיס עשו כאן עבודה מעולה, שכן המכשיר עובד פשוט ללא רבב.

rnניהול הדיסק הקשיח הוא קל לתפעול, וניתן לפרמט, למחוק, להציג ולמחוק תכנים בקלות רבה. כמובן שניתן להקליט מערוץ אחד ולצפות בערוץ אחר. כמו כן, ניתן ללחוץ על כפתור PAUSE באמצע השידור בכל שלב, וכן לחזור בזמן או לדלג קדימה לפי הצורך.

rnבכל שלב בהקלטה ניתן לראות את מצב הדיסק הקשיח וכמה זמן נותר להקלטה. בתפריט הדיסק הקשיח יש אפשרות להזכיר לנו תוכניות ישנות כאשר הדיסק עומד להתמלא. בכך, גם אנשים שאינם מבינים גדולים בטכנולוגיה יכולים בקלות ובפשטות לעשות שימוש במכשיר.

rnכאמור, המכשיר ניתן לרכישה הישר אצל ניופאן, והמכיר משתנה לפי מספר התשלומים שבהם אתם מעוניינים.

rnהרי מספר תמונות של המכשיר בפעולה:rn


rnהמאמר נכתב על ידי חיים


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

21:49
  /  
15.01.2005
  
עפר לאור

1