רוצים להחליף לבד רכיב במחשב ולא יודעים איך? ל-Dell יש פתרון

Dell מאפשרת לכל אחד להחליף חלקים במחשב בעזרת טכנולוגיית מציאות רבודה.

16:30
  /  
13.06.2022
  
דורון נמרוד

Dell משיקה אפליקציית מציאות רבודה חינמית ראשונה מסוגה לתיקוניIT זמינה גם ב-IOS וגם באנדרואיד. האפליקציה מציעה תדרוך ב-7 שפות ועבור מעל 100 מחשבים אישיים שרתים של Dell, ותאפשר ללקוחות לתקן חלקים ולהחליפם במחשבים ניידים, בשרתים ובמערכות אחרות שלהם באמצעות אפליקציית של מציאות רבודה.

האפליקציה נקראת Dell AR Assistant ופותחה ע"י Dell במהלך מגפת הקורונה, בה טכנאי החברה היו מנועים מלהגיע ללקוחות שלהם. היא פועלת בפורמט קל ללמידה וידידותי שניתן לגשת אליו מכל מקום, ומספקת חווית ליווי ברורה לפי שלבים, כדי לעזור ללקוחות להחליף חלקים במוצרי Dell, במיוחד במחשבים הניידים. האפליקציה מציגה מציאות רבודה בכל חלל רצוי ומאפשרת אינטראקציה מלאה של 360 מעלות.

כעת, Dell עובדת על הוספת למעלה מ-20 מערכות מחשוב נוספות עד סוף הקיץ. מטרתה של החברה היא לאפשר ללקוחות לתקן בקלות מכשירים בעצמם היכן שהם מסוגלים – ובסופו של דבר מתכוונים לצמצם את זמן התיקון לבעיות שניתן לפתור על ידי המשתמשים עצמם, עם קצת עזרה מ-Dell.

נכון לעכשיו, השימוש ב-Dell AR Assistant מתבסס על אבחון נכון בשלב הראשון, ולאחר מכן בהזמנת חלקים דרך צוות התמיכה הטכנית של Dell. התוכנית העתידית היא להפוך חלקים לזמינים יותר בקלות למכירה מקוונת לחוויית לקוח נעימה יותר.

לשרשור תגובות לחץ כאן


16:30
  /  
13.06.2022
  
דורון נמרוד

1