סמסונג משיקה בישראל את דגמי Neo QLED לשנת 2022

בהשקה חגיגית, מסכי 2022-2023 הושקו היום

11:20
  /  
13.06.2022
  

באירוע חגיגי בתל אביב, השיקה היום סמסונג את מסכי ה- Neo QLED ב-4K וב-8K בסדרת 2022-2023.

קובי בש הכריז כי מותג סמסונג הינו עדיין במקום ראשון בעולם כמותג המסכים, ומספר אחד בתחום ה-AI בטכנולוגיות תמונה ווידאו. השיפורים הם בתחום הניגודיות ללא פשרות על עוצמות האור החזקות שהיו, רק האיזורים הכהים הפכו כהים עוד יותר.

למסכי ה-Neo QLED 8K יש 33M פיקסלים והמעבד החדש מסוגל להגיע לאיכות 8K ללא פשרות.

השנה יש הרבה דגש על גיימינג, עם latency נמוך במיוחד, ב-144HZ ברזולוציית 4K עם תמיכה מלאה ב-HDR וב-HDMI 2.1 שמניעים קדימה את התחום.

קטגורית ה-65" ממשיכה לגדול והיא היום 43% מהשוק. גם המעבר ל-8K ממשיך להתחזק, עם שידור האולימפיאדה ב-8K. סמסונג מאמינה שהשנה כבר נראה לא רק אירועי ספורט אלא גם התחלה של סרטים וסדרות שישודרו בפורמט זה.

ירון מרקוביץ, משנה למנכ"ל סמליין מעדכן שהמסכים בסלון צריכים להיות יותר חכמים, זום, שיקוף המסך של המחשב, גיימינג, צפיה בתכנים מאתגרים. זה דורש מהמסכים יותר ויותר טכנולוגיה.

מותג הפריסטייל מאפשר להקרין עד 100" בכל מקום, בכדי שלא נפספס דקה של תוכן גם כשאנחנו בדרכים או שרוצים להראות לילדים תוכן. לדבריו, סמסונג כיום מחזיקה ב-40% נתח שוק שזה משמעותי ביותר וממשיכה להיות מהמובילות של תחום המסכים. תמיכה בכל סוגי התוכן, כולל יס, הוט, סלקום, אמזון, נטפליקס והשבוע גם דיסני+.

חן הראל, מנהל התחום בסמליין מעדכן שכבר 16 שנה סמסונג מובילה את מכירות המסכים ברחבי העולם.

תכני 8K כבר זמינים ביפן כולל תכני מקור, האולימפיאדה שודרה ב-8K וכמובן שאפשר גם להעלות תוכן 8K שצילמתם בעצמכם בטלפונים החכמים של סמסונג.

מה חדש השנה לדברי חן?

סמסונג התמקדה השנה בשיפורים, המעבד Neural Quantom processor מנתח את התוכן ב-20 רבדים שונים. כל שידור משודרג ל-8K בזמן אמת. על ידי ניתוח 3D של התוכן. הוספת טשטוש עדין לרקע מחדד את הרקע והודות לרזולוציית 8K, אין איבוד מידע!

eye comfort מעדנים את התמונה למניעת עייפות בעין. הפחתת עוצמות האור הכחול לאחר שעות השקיעה

הכיול העצמי מאפשר להגיע לתמונה אופטימלית תוך שימוש במצלמת המכשיר הסלולרי שבידכם בכדי להגיע לתמונות מושלמות, כל זאת עם 100% דיוק בצבע, הודות למיני LED ו-QD של סמסונג.

אלומות אור ברמת פיקסל בודד מחדדים את הפוקוס ומונעים זליגה, כל זאת ב-14 ביט קונטרסט!

המסך מזהה רעש רקע ומסוגל לחזק את הווליום בהתאם ומונע הגברת ווליום בטלויזיה על ידי הילדים כשיש שואב בסביבה…

הרמקולים מגיעים כיום לוופרים עם 90W RMS, מרשימים ביותר ומותאמים במיוחד לגיימרים. המסכים גם תומכים ב-HDR10+ שסמסונג היא התומכת המובילה שלו.

דולבי אטמוס ללא שום אביזר חיצוני, אבל אם יש לכם סאונד בר של סמסונג, תוכלו לקבל 360 מעלות של אודיו ללא כל חיבור פיזי – המסך והסאונדבר יעבדו אלחוטית במשותף.

QN900B היא ה-Neo QLED המובילה בסדרה. היא מסוגלת לזהות פנים וכך להתאים במדויק יותר את מיקום הדיבור לפי מיקום הדובר על גבי המסך. זו, למיטב ידיעתנו, פעם ראשונה שמשתמשים כך בזיהוי פנים.

One connect, החיבור היחיד (חשמל ו-Data) קטן ב-30% בעובי שלו השנה – 3.3מ"מ.

המסכים דקים ואחידים ללא בליטות – 1.7 ס"מ בחלק מהמסכים, נראים כמו תמונה ולא כמו "מסך של פעם".

גיימרים כיום מחפשים תמיכה ב-144HZ. כל כניסות המסכים תומכים ב-HDMI 2.1 עם 5ms דיליי, וכולם תומכים או ב-120 או ב-144Hz. יש תמיכה מלאה ב-Freesync pro של AMD.

The frame נראה כמו מסך ובהירות שמתאימה את עצמה לחלל ולא בולטת באופן קיצוני. המסכים ללא השתקפות לחלוטין עכשיו וכוללים . המסכים הם ללא פשרה, תומכים ב-120Hz כולל גיימינג מלא, וכשהמסך לא בשימוש אפשר להשתמש בו בכדי לצפות בעבודות אמנות מהלובר וממוזאונים אחרים, או לצפות ישירות בתכני ה-NFT שלכם באפליקציה יעודית של סמסונג לנושא.

יש מתקן סרבו שמאפשר לציור להיות אופקי או אנכי אוטומטית. שאר המסכים מסוגלים גם להתחבר לקיר ללא מרווח בעזרת חיבור Slim fit.

מקרן ה-Freestyle גם מסוגל להקרין על כל קיר, כולל התקרה, כולל רמקול ואפילו מסוגל לקבל פקודות קוליות על ידי Bixby.

מערכת Tizen 6.5 חדשה מאפשרת צפיה ב-4 תכנים שונים במקביל, שיתוף של חברים, סטרימינג של כמעט כל תוכן שרוצים, שיקוף מסך המחשב ועוד. יש גם תמיכה כמובן ב-Smarthings בתור מרכז הבית חכם שלכם עם עשרות אביזרים, כמו שסתומי מים, שואבים רובוטים, מכונות כביסה, מצלמות ועוד. אין צורך לשום ציוד אחר כשהמסך משמש למרכז העצבים של הבית. לטייזן יש גם תמיכה ב-Google Duo על מנת לקיים שיחות וידאו עם משפחה או בעבודה.

המחירים המומלצים לצרכן:

לשרשור תגובות לחץ כאן


11:20
  /  
13.06.2022
  

1