ביקונקט משיקה בישראל את סדרת ה-Arctis Nova 4 של SteelSeries

לאוזניות ה-Arctis Nova 4 של SteelSeries איכות שמע היקפית ומשופרת ומערכת ComfortMAX המאפשרת התאמה לכל גודל או צורה של ראש.


ביקונקט טכנולוגיות משיקה בישראל את סדרת האוזניות Arctis Nova 4 של חברת SteelSeries הדנית. סדרת ה-Nova 4 משלימה את ליין האוזניות שכבר הושקו, Nova 1, Nova 3, Nova 7 ו- Nova 9, וכוללת את אוזניות הגיימינג האלחוטיות Wireless Arctis Nova 4, אוזניות גיימינג אלחוטיות ל-PlayStation ואוזניות גיימינג אלחוטיות ל-XBOX.

לאוזניות שילוב של חומרה ותוכנה הכלול במערכת האקוסטית NOVA הנותנות איכות שמע משופרת עם דרייברים ברזולוציה גבוהה המשדרגים סאונד לגיימינג. כמו כן, הן כוללות סוללה אופטימלית המספקת 1.5 ימים של שימוש אלחוטי ללא הפסקה, כך שניתן לשחק כל היום והלילה בטעינה אחת. טעינה מהירה ב-USB-C נותנת 6 שעות משחק בטעינה של 15 דקות.

באוזניות נמצא גם אודיו מרחבי ב-360° המאפשר להרגיש את האקשן מכל כיוון עם סאונד סראונד אולטרה-היקפי ותוכנת SteelSeries Sonar Audio המאפשרת לבצע אופטימיזציה של הסאונד במשחק באמצעות הגדרות מראש ואקולייזר פרמטרי שבעזרתו ניתן לכוון צלילים ספציפיים מאוד במשחק כמו שמיעת צעדים, טעינה מחדש של כלי נשק, וכו.

דונגל USB-C נייד עם Quantum 2.0 Wireless מציע זמן אחזור נמוך יותר מאשר Bluetooth לחוויית משחק משופרת בבית ובדרכים, ומיקרופון ביטול רעשים המופעל על ידי AI אשר נשלף לחלוטין ומעוצב כמו מיקרופון דו-כיווני של צוותי פורמולה 1 ומעניק צליל טבעי, צלול עם ביטול רעשים ברמה גבוהה. תוכנת Sonar ClearCast AI נפטרת מרעשי רקע כמו הקשות מקלדת. כאשר המיקרופון אינו בשימוש, ניתן להחזיר אותו בצורה חלקה לתוך האוזניה.

האוזניות מתהדרות גם במערכת ComfortMAX המאפשרת התאמה לכל גודל או צורה של ראש, עיצוב קל משקל במיוחד עם כריות אוזניים AirWeave מתכווננות לגובה, ורצועת ראש נמתחת לפיזור משקל לשיפור הנוחות וההתאמה.

ה-Arctis Nova 4 יימכר בארץ תמורת 569 ש"ח ועבור ה-Arctis Nova 4P נצטרך להיפרד מ-629 ש"ח.

לשרשור תגובות לחץ כאן


14:00
  /  
29.06.2023
  
דורון נמרוד

1